Cantina Marsadri oferuje szeroką gamę win DOC typowych dla okolic Jeziora Garda, w tym Lugana, Garda Classico Chiaretto i Rosso, Garda Classico Groppello, Garda Marzemino, Garda Classico Rosso Superiore. Produkuje także oliwę z oliwek extra vergine oraz inne specjały charakterystyczne dla tego regionu.

Największą dumą regionu Valtenesi, ziemi słynącej z doskonałych win, jest Groppello. Ten autochtoniczny szczep  uprawia się tu od wielu stuleci, w trzech odmianach: “Gentile”, “di Mocasina” oraz “Santo Stefano”. Jego cechami charakterystycznymi są delikatny smak i intensywny aromat, który przywodzi na myśl owoce leśne. Świetnie komponuje się z daniami z mięsa, zarówno białego, jak i czerwonego, makaronami oraz serami.

Oprócz win Groppello, w ofercie Cantiny Marsadri na szczególną uwagę zasługuje Lugana Brolo, białe wino wytrawne o mocnym aromacie, doskonale łączące się z daniami z białego mięsa, drobiu, ryb i świeżych serów. Polecamy także nasze wina czerwone, jak Garda Marzemino Brolo, które, ze względu na ich lekko migdałowy posmak, spożywać należy w towarzystwie makaronu lub drugich dań mięsnych. Ten, kto szuka wina podkreślającego smak serów dojrzewających bądź innych wyrafinowanych potraw, powinien spróbować naszego Rosso Superiore Brolo, wina o bardziej zdecydowanym charakterze, który uzyskuje ono dzięki leżakowaniu w beczkach dębowych.

 

 

Polecamy Państwu także nasze wino różowe (Chiaretto) oraz wina musujące.

Nasze produkty oferujemy po bardzo konkurencyjnych cenach. Zgodnie z firmową filozofią, od zawsze staramy się zapewnić dobry produkt w dobrej cenie.

W chwili obecnej nasze wina można zakupić na zamówienie po uprzednim skontaktowaniu się z naszą firmą. Zapraszamy!